A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

Сьогодні, 26 квітня, у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Ця подія – нагадування про небезпеку використання атомної енергетики, про героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки, які ця катастрофа принесла довкіллю та людям. Саме цього дня 1986 року сталася страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Це – найпотужніша і найбільша катастрофа,яку коли-небудь спричиняв мирний атом. Через тридцять років після аварії ООН проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам’яті Чорнобиля. Ця подія – нагадування про героїзм ліквідаторів аварії, про наслідки, які ця катастрофа принесла довкіллю та людям.

13:21 26.04.2022

Вітаємо з Великоднем

   Усім привіт, ми з України, і у нас  настав Великдень. Яке з вірою і надією входить у наше життя, обтяжене пандемією і війною, найбільше, найсвітліше християнське свято — Великдень. Головне свято весняного циклу, тріумф життя над смертю, добра над злом, перемога правди над брехнею. Це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво. Здобувачі освіти нашого закладу активно готувалися до цього свята власноруч прикрашали писанки до святкового столу.

10:55 25.04.2022

Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням. Для здобувачів освіти закладу вчителями української мови було проведено різноманітні,цікаві заходи. Для здобувачів освіти 5 класу вчитель Гаврило Л.М. провела захід "Розумники й розумнички".

14:52 21.02.2022

Заняття з практичного відпрацювання заходів щодо евакуації та укриття здобувачів освіти і працівників закладів освіти при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 15.02.2022 року № 63-ОД «Про проведення занять з евакуації»,згідно листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 16.02.2022 року № 4.2-13/1709, у закладі освіти було організовано і проведено заняття з практичного відпрацювання заходів щодо евакуації та укриття здобувачів освіти і працівників закладів освіти при виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі військового характеру.

14:15 17.02.2022

День єднання України

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Сьогодні в нашому закладі освіти для здобувачів освіти було організовано і проведено різноманітні заходи спрямовані на єднання та підтримку України.

11:25 16.02.2022

Учнівсько-батьківські збори щодо профілактики правопорушень в учнівському середовищі.

4 лютого у Михайлівському закладі загальної середньої освіти I-III ступенів головним спеціалістом служби у справах дітей виконавчого комітету Лебединської міської ради Тетяною Телевною спільно із начальником Сумського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Анатолієм Глухом взято участь в учнівсько-батьківських зборах щодо профілактики правопорушень в учнівському середовищі.

15:34 04.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора