A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

З Міжнародним днем миру!

Дата: 21.09.2023 09:15
Кількість переглядів: 34

21 вересня в усьому світі відзначають День миру. Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну ми кожного дня змушені виборювати право жити під мирним небом. Мир справді має дуже важливе значення і наш народ по-особливому це відчуває зараз. Символом Міжнародного дня миру є білий голуб з оливкою гілкою, який після Другої світової війни почали називати "голубом миру". Вперше цей символ представили у 1949 році на Всесвітньому конгресі прихильників миру, що відбувався у Парижі.

День миру: історія свята

Міжнародний день миру був заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй з метою зміцнення миру в усьому світі, припинення вогню, відмови від насильства та підвищення обізнаності про мир серед населення усього світу. Спочатку День миру святкували у третій вівторок вересня, але пізніше була затверджена дата – 21 вересня.

Генеральна Асамблея закликає всі народи та держави скласти зброю та дотримуватись перемир'я протягом 24 годин. За традицією День миру розпочинається з удару в Дзвін Миру, який знаходиться у західній частині саду перед будівлею Секретаріату.

Мир – це не лише просто складання зброї, а набагато більше. Мир – це про світ у якому ніхто не вмирає через чиїсь прагнення захопити більше територій та підкорити собі щобільше народів. Мир – це коли земля не здригається від бомб та ракет. Мир – це жити у світі, в якому люди ставляться з гідністю один до одного незалежно від раси, переконань та поглядів. Мир – це коли діти можуть обійняти свої батьків, а у небі летять лише птахи. Мир – це не лише думати й говорити про нього, а й щось робити.

Щороку день миру відзначають під якоюсь особливою темою. Тема Міжнародного дня миру 2022 року – "Покласти край расизму. Будуйте мир". 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора