A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Спорт

   При школі діє  секція «Футбол» від ДЮСШ. У вересні проведено Всеукраїнський Олімпійський урок, заходи в рамках Олімпійського тижня. Були проведені заходи до Дня фізичної культури і спорту.

   Школа виборола І місце в комплексному заліку ХV районних спортивних ігор школярів у 2017-2018 н. р. серед команд І групи.

   Команда школи брала участь у проведенні першості району з легкоатлетичного кросу у залік ХVІ районних спортивних ігор школярів, виборола ІІІ місце у Чемпіонаті Лебединського району з міні-футболу «Золота осінь – 2018» серед юнаків 2002-2003 р.н. та з нагоди відкриття спортивних майданчиків на Лебединщині, ІІІ місце у фінальних районних змаганнях з міні-футболу в залік ХVІ районних спортивних ігор школярів серед юнаків 2002-2003 р.н.,  І місце у відкритій першості Лебединської ДЮСШ з міні-футболу серед юнаків 2005-2006 р.н., брала участь у відкритій першості Лебединської ДЮСШ з волейболу.

   Під час зимових канікул кращі спортсмени школи вибороли І місце  у відкритій першості  Лебединської  районної ДЮСШ  з футзалу  серед юнаків  2002 - 2003 р.н  на приз «Різдвяний кубок».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора