A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Дистанційне навчання

   Шановні здобувачі освіти та батьки! Матеріали та завдання для опрацювання можна  переглянути, натиснувши на посилання веб-ресурсу, обраного вчителем для дистанційного навчання. Усі питання, які виникнуть у процесі роботи можете з′ясувати скориставшись електронною поштою педагога.

Дата: від до Скинути

Інструкція для батьків при дистанційному навчанні

1.Зайти на сайт Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів за посиланням http://myhaylivka.lbd-osv.gov.ua. 2. Знайти розділ «Дистанційне навчання». 3. У розділі «Дистанційне навчання» можна знайти прізвище вчителя і за посиланням на електронну пошту з’ясувати з учителем незрозумілі питання. 4. Електронні матеріали до заняття та домашні завдання, інформація щодо змісту уроку розміщені на платформі МОЯ ШКОЛА і Viber-групах. 5. Поточна координація роботи вчителів та учнів щодо виконання та перевірки домашнього завдання, різних видів контролю  здійснюється на електронних поштах педагогів закладу освіти, які зазначені  у рубриці «Електронні адреси вчителів». 6. Забезпечити наявність ІТ-інструментів (електронна пошта, месенджери і т.п.) на електронних носіях для зв’язку здобувачів освіти з педагогічними працівниками. 7. Моніторити сайт школи для отримання актуальної інформації. 8. Надавати допомогу дитині при роботі з Інтернет-ресурсами в умовах дистанційного навчання. 9. Здійснювати контроль за виконанням учнями завдань навчальних програм в умовах дистанційного навчання. 10. Постійно підтримувати зв’язок з педагогічними працівниками школи.

16:16 28.10.2021

Увага! Дистанційне навчання з 29.10 по 07.11.2021

   У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації та зростанням захворюваності на COVID-19 запроваджується дистанційна форма навчання для учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти з 29.10.2021 до 07.11.2021.

15:56 28.10.2021

Всеукраїнська школа онлайн

   Розпочато функціонування загальнонаціональної освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн», покликаної допомогти закладам освіти в організації дистанційної навчання учнів 5-11 класів, а також надати відповідну методичну підтримку вчителям. Платформу розроблено громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України.

09:11 13.01.2021

Сьомий тиждень дистанційної Всеукраїнської школи

   Розпочався сьомий тиждень дистанційної Всеукраїнської школи. іністерство освіти і науки опублікувало розклад та теми, які учні вивчатимуть цього тижня. Нагадаємо, що учні початкової школи пізніше розпочали онлайн-навчання, тому для них це четвертий тиждень дистанційної роботи. Онлайн-уроки можна переглянути на YouTube МОН або в прямому ефірі українських телеканалів.

08:47 18.05.2020

5-й тиждень Всеукраїнської школи онлайн

   Сьогодні, 4 травня 2020 року, розпочався п’ятий тиждень роботи Всеукраїнської школи онлайн. Заплановано, що відтепер 1-4 класи Всеукраїнської школи онлайн транслюватимуть канали:

12:36 04.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора