A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Кабінет безпеки

Дата: від до Скинути

Відкриття кабінету безпеки

   У межах реалізації Всеукраїнського проєкту Міністерства освіти і науки  України, ухваленого розпорядженням Кабінету Міністрів України, 22  березня у закладі освіти відбулось відкриття класу безпеки за участю  фахівців Головного Управління Державної служби України з надзвичайних  ситуацій у Сумській області. Зі здобувачами освіти було проведено  інтерактивне заняття на тему «Більш безпечна поведінка. Підвищення  обізнаності про ризик мін/ВЗВ в Україні» та практичне заняття з пожежної безпеки.

11:56 23.03.2023

Заняття з психологом

  Базовою потребою в житті кожної людини, а особливо дітей є почуття безпеки. Закріплювати його і давати можливість дитині самодопомагати собі в непростих ситуаціях відновлювати ресурсний стан допоможе техніка "Захисна парасолька". Таким чином, діти вчаться самоорганізовуватися і справлятися зі своїми труднощами!

09:57 25.01.2023

Візит інспектора сектору ЮП Сумського РУП та пожежного інспектора ГУ ДСНС України в Сумській області

16.01.2023 року до закладу освіти завітали інспектор сектору ЮП Сумського РУП Криницька Т.О., яка провела виховну бесіду на тему "Безпека понад усе" для учнів 4 та 5 класів.

09:36 16.01.2023

Практичне заняття "Перша домедична допомога при кровотечах.Види перев'язок"

   Для учнів 11 класу медичною сестрою Рітою Ващенко було проведено практичне заняття "Перша домедична допомога при кровотечах". На занятті учні відпрацьовували практичні навички надавання першої допомоги.

11:29 06.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора