A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Характеристика

ХАРАКТЕРИСТИКА

 

Гаврило Любов Миколаївна

заступник директора з виховної роботи

Михайлівської ЗОШ І-ІП ступенів

Лебединської районної ради

Сумської області

1970 року народження

освіта вища,

Глухівський державний педагогічний

 інститут ім. С.М. Сергєєва-Ценського,

Сумський державний педагогічний

університет ім. А. С. Макаренка

 Гаврило Любов Миколаївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель української мови та літератури та працює за обраним фахом у Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів ЗОШ І-ІІІ ступенів з 2001 року. З 2001 року призначена заступником директора з виховної роботи. У поточному році її навантаження як заступника директора - 0, 5 % ставки.

За час роботи на посаді заступника директора з виховної роботи Гаври -

ло Л.М. зарекомендувала себе знаючим і здібним організатором виховної роботи в школі.

Творчо працюючий педагог, який володіє інноваційними виховними методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі, володіє широким спектром стратегій виховання, вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї, сприяє застосуванню у виховній роботі нестандартних форм проведення позакласних заходів.

Гаврило Л.М. успішно розв’язує оперативні завдання: планує виховну роботу, здійснює контроль за якістю виховного процесу, забезпечує належне виконання класними керівниками покладених на них обов’язків. Під її керівництвом ведеться відповідна профорієнтаційна робота з учнями, проводяться тематичні тижні, організовуються екскурсії.

Як керівник методичного об’єднання класних керівників Гаврило Л.М. проводить різні методичні заходи. Бере активну участь у районних заходах з питань виховної діяльності.

Значну увагу Любов Миколаївна приділяє попередженню бездоглядності та правопорушень серед учнівської молоді. Регулярно по даному питанню виступає на загальношкільних батьківських зборах.

Гаврило Л.М. притаманні доброзичливість, об’єктивність, уміння створити позитивний мікроклімат в учительському та учнівському колективах. З розумінням ставиться до колег, намагається розібратися в їх проблемах, вчасно надати допомогу, підтримати, уникнути можливого конфлікту.

Гаврило Л.М. - людина творча, ерудована, самокритична і по-розумному вимоглива, що сприяє формуванню свідомої дисципліни, чіткості та злагодженості роботи всього педагогічного колективу.

Любов Миколаївна постійно працює над удосконаленням власної інформаційної компетентності; застосовує сучасні інформаційно-комунікаційні технології у практичній педагогічній діяльності. Встановлює і підтримує зв’язки школи із закладами позашкільної освіти дітей, іншими організаціями для спільної діяльності з питань позашкільного виховання.

Дотримується етичних норм поведінки, які відповідають громадянському статусу педагога, в школі, побуті, в громадських місцях.

Бере активну участь у громадському житті села. Користується повагою серед батьків, дітей, колег.

 

 

Директор Михайлівської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів

Лебединської районної ради

Сумської області                                                                      І.М.Васильченко

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора