A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

День Конституції України

28 червня в Україні відзначають День Конституції. Це Основний Закон нашої держави, в якому закріплено правові основи України. Відповідно до тієї ж Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

08:39 28.06.2022

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз @EUDelegationUkraine та @IOMUkraine запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію для запобігання торгівлі людьми під час війни.  У рамках кампанії детально інформуватимемо про основні правила безпеки та ризики. Пам’ятайте про 5 маркерів безпеки:

18:56 16.06.2022

День пам'яті та примирення

   8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Цей день присвячений пам’яті жертв та з метою гідного вшанування подвигу українського народу та його внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. День пам’яті і примирення – це день, коли всі ми маємо шанс вислухати і зрозуміти один одного, осягнути, що усі ми є українцями – єдиною нацією, незважаючи на мову, якою говоримо, віру, якої дотримуємося та місця народження. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму. На жаль так сталося, що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього рідної Батьківщини. Ми за мир в Україні!

09:14 08.05.2022

Вітаємо!

Неймовірна новина!!! Сьогодні відбулася Офіційна церемонія оголошення результатів Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України» (Genius Olympiad Ukraine)! І ми з гордістю повідомляємо, що вихованка творчого об'єднання "Художній розпис" Лебединського ЦПО Лілія Ващенко виборола бронзову винагороду у цьому престижному міжнародному змаганні! Вітаємо Лілю з цією визначною подією і бажаємо нових творчих здобутків!

00:05 30.04.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора