A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Безпечний Інтернет

Дата: від до Скинути

Кібербулінг: як протистояти. Що робити, якщо ви стали жертвою знущань в інтернеті?

Кібербулінг або інтернет-мобінг – це відносно нова форма агресії, що трапляється в інтернеті. Нападник використовує соціальні мережі, електронну пошту, месенджери та інші засоби спілкування, щоб дошкулити, нашкодити та принизити людину.

14:30 01.03.2023

День безпечного інтернету 2023

В наш час діти користуються Інтернетом щодня. Вони використовують його для навчання, проведення дозвілля, пошуку нової інформації. У мережі міститься багато корисної інформації, але Інтернет може приховувати і небезпеку. 7 лютого 2023 року відзначається День безпечного Інтернету. Соціальним педагогом було проведено інтерактивне заняття для учнів 3-4 класів "#Не_ведусь: ми - герої безпеки в Інтернеті" та інтерактивне заняття для учнів 9 класу "Інтимне селфі в Інтернеті". З учнями було обговорено ризики, які може приховувати Інтернет та спілкування в ньому, правила поведінки для безпечного користування мережею.

15:23 07.02.2023

Про кібербулінг для підлітків

 Сучасне життя не можна уявити без гаджетів. Кожного дня ми спілкуємося по телефону, в соцмережах, переписуємося в месенджерах, надсилаємо фото та відеоповідомлення своїм рідним, друзям та інтернетзнайомим. Але завжди потрібно памятати про власну безпеку.

20:08 15.09.2022

День безпечного Інтернету 2022

З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі 09 лютого для учнів 7 класу було проведено інтерактивне заняття «Безпечний Інтернет». На сайті розміщено поради «Безпечний Інтернет – це твій вибір» та «Казку про золоті правила безпечного Інтернету».

15:09 09.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора