A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Нова українська школа

   Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

   НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. Докладніше про зміни на сайті МОН

Дата: від до Скинути

Всесвітній день доброти

   Синиця, мабуть, знайома кожному з нас, адже ця пташка частіше багатьох інших потрапляє в поле зору. Тендітні маленькі жваві пташки, які стрибають з гілочки на гілочку – саме так уявляє собі синичку більшість людей. Однак мало кому приходить в голову, що даних видів птахів існує величезна кількість, і бачачи навколо себе багато інших красивих пернатих, ми навіть і не підозрюємо, що вони так само є синичками.    Ночують синиці взимку в тих місцях, де їм буде тепло і найменш вітряно. Для ночівлі цих птахів непогано підходять різні дупла, щілини в будівлях, шпаківні, також можна побачити синиць під дахами будинків. Найчастіше ночують пташки зграйками, тісно збившись один до одного, адже так їм набагато тепліше.    Влітку синички перебираються до лісу. Там більше харчів для них, та є місця для гніздування. Синиці живуть в дуплах – вони не в'ють гнізда. Деякі види цих птахів "доми" видовбують собі самі дзьобами. У містах улітку синиці живуть рідко: іноді вони можуть влаштуватися у скверах чи парках, але там мають бути придатні для життя дерева. Або ж потрібно облаштувати будиночки для синичок, щоб вони і влітку радували нас своїм щебетанням.    Цим ми сьогодні і займалися.

22:04 17.03.2025

Екскурсія до шкільного музею

   Учні 1 класу Михайлівського ЗЗСО І - ІІІ ступенів вивчали правила поведінки в музеї. Відвідали шкільний музей і повторили правила. Пригадайте і ви. Правила поведінки в Музеї Забороняється: 1. Голосно розмовляти під час екскурсії 2. Торкатися експонатів 3. Перебувати в нетверезому стані 4. Проносити предмети, які можуть забруднити приміщення Музею або одяг відвідувачів 5. Бігати по музею

10:32 18.02.2021

Зиму проводжали, Весну зустрічали

На третій місяць зими випадає одне із найбільших і найшанованіших церковних свят - Стрітення, яке відзначають 15 лютого. Всі ми Зиму проводжали, Красну Весну зустрічали. Весно! Уквітчай наш край, Дай нам добрий урожай.

18:19 16.02.2021

Юні дослідники

   Учні 1 класів люблять досліджувати світ навколо себе. Замість запам’ятовування фактів та визначень понять, учні набувають компетентностей.  Особливо цікаві їм об'єкти неживої природи: вода,повітря, грунт. Мета проведення цих фокусів - показати дітям, що світ навколо них має багато таємниць, які досліджувати дуже цікаво.

10:58 03.11.2020

ЛЕГО-технологія НУШ

   Дитині легше вчитися, засвоюва­ти матеріал, коли їй вчитися цікаво. ЛЕГО-технологія цікава тим, що спираючись на інтегровані принципи, об’єднує в собі елементи гри і експериментування. Ігри ЛЕГО тут виступа­ють способом дослідження і орієнтації в реальному світі, просторі і часі. Під час вивчення теми «Я живу в селі» учні 1класу могли відчути себе справжніми архітекторами, дизайнерами та дослідниками, коли створювали моделі будинку за власним задумом.

10:27 06.10.2020

Кожен новий день ми починаємо з ранкових зустрічей

   Ранкова зустріч – це зустріч на початку дня учнів класу з педагогом. Сидячи в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого впродовж короткого часу ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять свої запитання та коментують. Після цього вся група бере участь у короткій груповій вправі, спрямованій на розвиток академічних навичок, почуття команди та відчуття єдності. Ранкова зустріч закінчується обміном щоденними новинами, які зазвичай готує педагог, щоб представити навчальні завдання дня.

10:22 11.09.2020

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням

   Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

10:16 11.09.2020

100 днів у школі

    2 грудня у школі пройшло незвичайне свято. Учні 1 класу відсвяткували маленький ювілей – 100 днів навчання у стінах рідної школи. Непомітно і швидко минає час. Зовсім недавно вони були ще дошкільнятами, ходили до дитячого садка. А тепер – вони члени великої й дружної шкільної родини. 100 днів навчання. Як ви вважаєте, це мало чи багато? Для одних батьків ці дні збігли як один тиждень, для інших – це ціла вічність, а для вчителя – це 100 днів щоденної, наполегливої праці. Тож бажаємо класоводу Тетяні Анатоліївні, першокласникам та їх батькам нових звершень, разом долати нелегкі шляхи шкільної науки.

20:42 12.12.2019

Створення сучасного освітнього середовища

    Однією з основних концептуальних засад реформування в межах Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприяє творчому розвитку й мотивації учнів до навчання. У Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів створюється нове освітнє середовище для майбутніх першокласників.

23:04 19.07.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень