A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Наказ Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів щодо протидії випадкам булінгу в закладі освіти

Фото без опису

лебединська  МІСЬКА  РАДА

МИХАЙЛІВСЬКИЙ  ЗАКЛАД  ЗАГАЛЬНОЇ

СЕРЕДНЬОЇ   ОСВІТИ  І-ІІІ  СТУПЕНІВ

ЛЕБЕДИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  СУМСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Михайлівський  ззсо  І-ІІІ  ступенів)

Н А К А З

30.08.2024                                         с.Михайлівка                                                       №63-ОД

Про роботу закладу освіти щодо протидії випадкам булінгу (цькування)

Відповідно до статті 11 Закону України «Про запобігання і протидію домашньому насильству» від 07 грудня 2017 року, Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №658, наказу Міністерства освіти і науки України від 02 жовтня 2018 року №1047 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо виявлення, реагування на випадки домашнього насильства і взаємодії педагогічних працівників із іншими органами та службами», Закону України від 18.12.2018 №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», листа Міністерства освіти і науки України від 29.12.2018 року №1/9-790 «Щодо організації роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії домашньому насильству та булінгу» та з метою створення у закладі освіти безпечного освітнього середовища, вільного від насильства, булінгу (цькування), сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, та ефективного реагування на факти насильства

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити План заходів на 2024-2025 н.р., спрямованих на запобігання та протидію насильству, булінгу (цькуванню) в закладі освіти.
  2. Затвердити склад постійно діючої комісії  з розгляду випадків булінгу (цькування) (додаток 1)
  3. Призначити уповноваженою особою за реалізацію норм законодавства у сфері запобігання та протидії булінгу (цькування) в закладі освіти заступника директора школи з виховної роботи Гаврило Л.М.
  4. Педагогічним працівникам та обслуговуючому персоналу закладу освіти у разі виявлення ознак чи факторів, що можуть вказувати на булінг (цькування) повідомляти керівництво закладу.
  5. Інформацію про виявлені факти (звернення) про вчинення насильства, булінгу (цькування) вносити до Журналу реєстрації фактів виявлення (звернення) про вчинення насильства, булінгу (цькування).
  6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор                                                                             Ірина ВАСИЛЬЧЕНКО

 

 

З наказом ознайомилися:   

 

__________________ Любов ГАВРИЛО              

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора