A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Звіт перед громадськістю директора школи І.М. Васильченко

Шановні вчителі,  батьки, всі присутні! 

   Ось і підійшов до завершення 2019-2020 н.р., тому настав час підвести підсумки роботи нашого закладу загальної середньої освіти у цьому навчальному році.

   Заклад працює в режимі п'ятиденки за робочими освітніми програмами з українською мовою навчання.

   На сьогоднішній день в закладі працюють 20 педагогічних працівників. З них вищу категорію мають 6 учителів, спеціаліст І категорії – 9 учителів, ІІ категорії – 4 учителі, спеціалістів – 1 учитель, звання «Старший учитель» мають 3 учителі.

   У 2019-2020 навчальному році педагогічний колектив працював над проблемою «Використання інноваційних технологій у навчальному процесі та позакласній роботі як засіб творчого та інтелектуального розвитку учнів» та спрямовував свою діяльність на поліпшення навчально-виховного процесу та поліпшення знань учнів.

   У поточному навчальному році у школі навчалося 88 учнів. Високий рівень навчальних досягнень мають 10 учнів, що становить 9% від загальної кількості школярів. Всі вони нагороджені Похвальними листами «За відмінні успіхи у навчанні». Це такі учні: Сіробаба Єлизавета (3 клас), Терещенко Анна (3 клас), Мордань Аня (3 клас), Василець Владислав (4 клас), Бондаренко Анна (4 клас), Новіков Данило (4 клас), Пугач Артем (5 клас), Ващенко Лілія (6 клас), Кищик Надія (6 клас), Харченко Аліса (8 клас). Якісний показник навчання становить 61%.

   Свідоцтва про базову середню освіту звичайного зразка отримали 5 учнів, свідоцтва про загальну середню освіту – 5 учнів. Випускниця школи Подлєсна Віталіна нагороджена Похвальною грамотою «За особливі досягнення у вивченні фізкультури». 

   В школі продовжує діяти програми «Творча обдарованість». Створено банк даних «Обдарованість», яким визначено 7 здібних та обдарованих дитини. З них інтелектуальна молодь – 3 учні, що становить 9% від загальної кількості школярів.

   Педагогічний колектив школи дбає, щоб кожна дитина була учасником різноманітних конкурсів, олімпіад, турнірів, фестивалів.

   Учні школи є постійними учасниками ІІ етапу (районного) Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. У 2019-2020 н.р. наші учні вибороли такі призові місця:  Щедрін Дарія, 8 клас – 1ІІ місце з української мови та літератури (учитель Холоденко Н.П.), англійська мова – ІІ місце (учитель Мордань Ю.О.); Клюшніченко Станіслав, 8 клас, біологія – ІІІ місце (учитель Холоденко О.Ю.), Пугач Артем, 5 клас, математика – ІІІ місце (за 6 клас).

   Інтерактивні предметні конкурси загальнодержавного значення мають вагоме місце в освітньому процесі школи. Так, у цьому навчальному році 5 учнів школи отримали І, ІІ та ІІІ призові місця у Всеукраїнському україномовному конкурсі Імені Петра Яцика. Це учні: 3 класу Терещенко Анна (ІІІ місце) та Сіробаба Єлизавета (ІІ місце, учитель Вознюк Н.М.), 4 клас Василець Владислав (ІІІ місце, учитель Калюжна В.В.), учень Пугач Артем (І місце, учитель Холоденко Н.П.), Ващенко Лілія, 6 клас (ІІ місце, учитель Холоденко Н.П.)

   Учениця 5 класу Білан Дарія перемогла у конкурсі імені Тараса Шевченка, посівши ІІ місце (учитель Холоденко Н.П.) та учениця 6 класу Ващенко Лілія, посівши І місце (учитель Холоденко Н.П.).

У березні 2020 року були введені карантинні обмеження в зв'язку з вірусом, тому учні не змогли в повному обсязі проявити свої творчі таланти та здібності. Але, не зважаючи на це, в освітньому закладі приділялася належна увага всім напрямкам виховання, взаємодії виховних впливів родини і школи.

Команда школи брала участь у відкритій першості Лебединської ДЮСШ з футзалу серед юнаків на приз «Шкіряний м’яч», виборола І місце у відкритій першості Лебединської ДЮСШ з волейболу, І місце у районних змаганнях з шахів в залік І районної гімназіади школярів серед юнаків та дівчат, ІІ місце у відкритій першості Лебединської районної ДЮСШ з футзалу на приз «Різдвяний кубок», ІІІ місце у районних змаганнях з настільного тенісу  в залік І районної гімназіади школярів серед юнаків та дівчат.

   Велика увага в школі приділяється естетичному вихованню учнів. Протягом 2019 - 2020 н.р. проводилися різноманітні заходи, які формували в учнів естетичні погляди, смаки, почуття прекрасного, розкривали нові таланти:  літературно-пісенна вітальня до Дня вчителя, свято «Золота осінь», свято першокласників «Сто днів школи», позакласний виховний захід до Дня Святого Миколая, новорічний ранок для учнів початкових та середніх класів, святкові концерти до 8 Березня. Учні школи взяли участь у традиційному щорічному районному  конкурсі «Новорічна композиція», а Відмідь Богдан (2 клас)  був нагороджений грамотою за зайняте ІІІ місце. Учні школи були учасниками районного конкурсу вокалістів та хореографічних колективів «Зірки народжуються в Україні» та нагородженні грамотами за активну участь.

    Ващенко Лілія (6 клас) та Пригара Маргарита (7 клас) брали участь у Міжнародному конкурсі «Сузір’я – GOLD EUROPE», вони були нагороджені дипломами І та ІІІ ступеня.

    У лютому учні школи брали участь у районному конкурсі читців «У вінок Кобзареві». Учениця 8 класу Харченко Аліса зайняла 3 місце, а Скрипник Анастасія (7 клас) була нагороджена дипломом за активну участь.

   На сьогоднішній день фінансування навчального закладу недостатнє. Але все ж таки держава не залишається осторонь від проблем освіти. Так, відділ освіти Лебединської районної державної адміністрації виділив кошти для придбання меблів у майбутній 1 клас Нової української школи, для проведення сучасного ремонту цеху для миття посуду шкільної їдальні, для встановлення нових рукомийників та питного фонтанчика, для реконструкції системи опалення закладу.

Сільська рада виділила 40 000 гривень для Нової української школи, завдяки чому ми змогли зробити сучасний ремонт у класній кімнаті та 13 000 гривень на проведення  поточного ремонту інших приміщень школи.

   Тому, користуючись нагодою, висловлюю велику вдячність всім небайдужим, хто не стоїть осторонь шкільних проблем, хто опікується питаннями освіти та комфортними умовами навчання та виховання дітей.

 

      Директор                                                                                   Ірина   ВАСИЛЬЧЕНКО

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора