A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Шкільна бібліотека

  Бібліотека ----------------- є невід`ємною ланкою навчально-виховного процесу. Свою діяльність бібліотекар --------- організовує спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і регламентуючої документації, що затверджується директором школи.

 У своїй роботі бібліотека керується основними нормативно-правовими документами:

  • Закон України «Про загальну середню освіту»;
  • Закон України «Про бібліотеки та бібліотечну справу»;
  • Положення «Про бібліотеку середнього загальноосвітнього закладу».

   Головним завданням роботи шкільної бібліотеки є виховання учнів здатних до творчості, ініціативи, адаптованих до конкретного вибору свого місця в житті, які є носієм кращих надбань національної та світової культури. Бібліотека впроваджує в роботу активні форми – як групові, так й індивідуальні, масові заходи, що сприяють розвитку читацьких інтересів, популяризації української книги.

   Книга – бібліотекар – читач – це нерозривний ланцюжок, який пов’язує ці три нероздільні слова. Не може існувати бібліотека без книги, а книга без читача. Тому ми завжди раді хорошим читачам, запрошуємо усіх охочих до бібліотеки.


Графік

роботи шкільної бібліотеки

----------------------------------------------------------

Вівторок   - з 12:30 до 17:00

Середа       - з 11:30 до 17:00

Четвер       - з 11:30 до 17:00

П’ятниця   - з 12:30 до 17:00

  • Обслуговування читачів: до 15:30
  • Методичні години: 15:30 - 17:00
Дата: від до Скинути

День Соборності України

    22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме 22 січня було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Офіційно ж в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. З нагоди цієї важливої історичної дати у шкільній бібліотеці Михайлівського ЗЗСО І - ІІІ ступенів проходили пізнавальні заходи з метою відродження паростків духовності, пробудження у своїх користувачів зацікавленості до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

20:36 22.01.2022

Конкурсний відбір підручників для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас) та відбір підручників для 9 класу закладів загальної середньої освіти для їх повторного видання

Конкурсний відбір підручників здійснюються з метою забезпечення здобувачів загальної середньої освіти і педагогічних працівників новим поколінням підручників з навчальних предметів Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня (далі – ЗЗСО) згідно з переліками, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 30 вересня 2021 року № 1049 та від 10 грудня 2021 року № 1341.

13:41 28.12.2021

Всеукраїнський день бібліотек

  Сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек до шкільної бібліотеки Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітали учні 2 класу. Діти ознайомилися із тематичними книжковими виставками,  дізнатися про  нові надходження, пригадали правила поводження в бібліотеці і навчилися виготовляти закладки для книжок в техніці оригамі.

21:56 30.09.2021

На гостину до Лебединської центральної міської бібліотеки

   Сьогодні 04.06.2021 р., здобувачі освіти молодшої ланки Михайлівського ЗЗСО І - ІІІ ступенів відвідали Лебединську центральну міську бібліотеку. Розповідь про різновидність книг, цікава вікторина та екскурсія по самій бібліотеці, проведена Олександрою Кудлай, не залишила байдужим нікого. Дякуємо за організовану подорож сільського бібліотекаря - Тетяну Парфило, та працівників міської бібліотеки за цікаво проведене дозвілля та подарунки!  

21:17 04.06.2021

У шкільній бібліотеці гості

    Сьогодні першокласники відвідали шкільну бібліотеку. Переглянули виставку книг, познайомилися з формулярами читача шкільної бібліотеки. Відвідали книгосховище, де підручники зберігаються влітку, коли відпочивають від учнів :).

11:19 03.06.2021

76-та річниця Перемоги над нацизмом

   У реалізації освітніх завдань школи і функцій шкільної бібліотеки важливою є співпраця педагогів та бібліотекаря. Співпраця з педагогічним колективом має багато аспектів і може виявлятись: у проведенні уроків позакласного читання, проведенні родинних свят, організації екскурсій, допомозі у підготовці конкурсів, ігор, вікторин. Напередодні Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у шкільній бібліотеці відбулися книжкові виставки, літературні перегляди і години пам'яті.

19:28 07.05.2021

207-річниця з Дня народження Т. Шевченка

   9 березня 1814 року народився Тарас Шевченко – духовний пророк нації, геній, символ українців, а водночас – людина серед людей. У період з 9 по 12 березня 2021 року у Михайлівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів  проходили Шевченківські дні, в рамках яких було проведено ряд тематичних заходів: екскурсії до шкільного музею «Історії села Михайлівки», виставку книг поета у бібліотеці, урок позакласного читання «Стежками Тараса Шевченка», гру "Що ми знаємо про Кобзаря».

10:53 06.05.2021

Проект «Дітям про великого Тараса»

    Здобувачі освіти 3 класу Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів завершили роботу над проектом «Дітям про великого Тараса». Діти відвідали шкільну бібліотеку, де ознайомилися з виставкою книг поета. Особливо зацікавила тема «Шевченко – художник». Школярі переглянули ряд репродукцій картин художника, а також дізналися про те, що серед найближчих приятелів Т.Г. Шевченка був батько власника маєтку «Михайлівка» Олексій Васильович Капніст.

19:47 09.03.2021

150-річчя Лесі Українки

   Відзначаємо 150-річчя від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки: учні школи, вихованці т.о. "Художній розпис" (керівник Наталія Коротич) Лебединського ЦПО взяли участь у конкурсі малюнків "Лесина творчість очима дітей", який організували педагог-організатор Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Людмила Алєксєєнко та  бібліотекар Михайлівської сільської бібліотеки Тетяна Парфило. А вчитель української літератури Любов Гаврило провела вікторину на знання творчої спадщини поетеси.

15:14 25.02.2021

Інформаційні технології в шкільній бібліотеці

В шкільній бібліотеці використовуються сучасні інформаційні технології, які забезпечують комп’ютеризацію бібліотечних процесів. Шкільна бібліотека  нашої школи має один комп’ютер з виходом в Інтернет, але, нажаль, тільки один. Це дає можливість і мені, як бібліотекарю, і учням, і вчителям після урочної роботи займатися самоосвітою, дізнаватися про життя інших шкіл, міст. Та й взагалі цікавитись про ті чи інші новини Україні та інших куточках світу не тільки в галузі освіти, але і в тих галузях, які їх цікавлять.

14:47 14.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора