A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Михайлівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Лебединської районної ради Сумської області

Нова українська школа

   Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

   НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння. Докладніше про зміни на сайті МОН

Дата: від до Скинути

100 днів у школі

    2 грудня у школі пройшло незвичайне свято. Учні 1 класу відсвяткували маленький ювілей – 100 днів навчання у стінах рідної школи. Непомітно і швидко минає час. Зовсім недавно вони були ще дошкільнятами, ходили до дитячого садка. А тепер – вони члени великої й дружної шкільної родини. 100 днів навчання. Як ви вважаєте, це мало чи багато? Для одних батьків ці дні збігли як один тиждень, для інших – це ціла вічність, а для вчителя – це 100 днів щоденної, наполегливої праці. Тож бажаємо класоводу Тетяні Анатоліївні, першокласникам та їх батькам нових звершень, разом долати нелегкі шляхи шкільної науки.

20:42 12.12.2019

Створення сучасного освітнього середовища

    Однією з основних концептуальних засад реформування в межах Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке сприяє творчому розвитку й мотивації учнів до навчання. У Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів створюється нове освітнє середовище для майбутніх першокласників.

23:04 19.07.2019

Ігрова кімната в НУШ

   Гра є найприроднішою та найпривабливішою діяльністю для молодших школярів. Якщо дитині створити умови і надати для гри достатньо часу потреба в ній поступово відпадає і поступиться місцем іншій діяльності - навчальній. В ігровій кімнаті дитина може, за власним бажанням, обрати ігрову діяльність за інтересами, змінювати її залежно від власних потреб. Діяльність в ігровій кімнаті дає дитині змогу зняти напруженість, попереджує виникнення втомленості. Отже, для шестирічок це необхідність.

19:09 19.03.2019

Зустрічаємо Весну

   На свято Стрітення зиму проводжаємо - весну зустрічаємо. Хай жайворинки з солоного тіста, виготовлені першокласниками, допоможуть швидкому приходу теплих, радісних весняних днів.

14:38 15.02.2019

Заняття гуртка "Юні умільці"

 Учні 1 класу на занятті гуртка "Юні умільці" ознайомилися з новою технікою малювання. Особливістю техніки є те, що малюнок присипають сіллю доки фарба не просохла. Найбільш вдалими роботами є зимові пейзажі.  Такі малюнки "виграють" у порівнянні із звичайними.  Гуртківці оволоділи технікою "солоного малюнка". Сьогодні вони зобразили "Дерево,  яке спить". У них попереду  багато  таких робіт, адже зима ще в повній силі.

14:54 29.01.2019

Інтерактивні технології в НУШ

   Нову українську школу неможливо уявити без комп'ютерних технологій. Інтерактивна дошка міцно увійшла в життя  сучасних першокласників. Інформація, яка оживає під пальцями, що торкаються поверхні дошки, викликає безліч емоцій у здобувачів освіти. Працюючи з інтерактивною дошкою, ми завжди перебуваємо в центрі уваги, ведемо спілкуванні з дітьми і підтримуємо постійний контакт з класом.

09:48 03.12.2018

Нова українська школа в дії

Однією з оптимальних моделей інтеграції у початковій школі є інтеграція під час тематичних тижнів. Інновації НУШ гармонійно вплітаються у навчальне життя першого класу, приносять багато цікавого, креативного та корисного. Протягом тематичного тижня "Осінь", під час ранкових зустрічей здобувачі освіти закріпили уявлення про  погодні зміни в житті рослин, тварин, неживій природі. На уроці "Я досліджую світ" діти розкрили зв'язок між змінами в природі та умовними періодами осені: рання, золота, пізня. Під час уроку читання збагатили словниковий запас словами-епітетами. На уроці "Дизайн та технології" школярі, об'єднавшись в групи, виготовляли чудові аплікації з осіннього листя. Свій гарний настрій, позитивні емоції здобувачі освіти висвітлили у "Щоденнику вражень".

06:05 05.10.2018

Створення нового освітнього середовища

  У Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів створюється нове освітнє середовище для майбутніх першокласників. 1 вересня школа зустріне своїх дітлахів у повному всеозброєнні.

11:24 23.05.2018

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора