A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Михайлівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Лебединської районної ради Сумської області

Новини

Протидія торгівлі людьми

18 жовтня відзначався  Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Щоб   привернути увагу, розповісти про ризики,  на які наражаються українці, соціальним педагогом Мариною Шелест та практичним психологом Надією Пещеровою проведено заняття щодо протидії торгівлі людьми для учнів 9 класу.  Його мета - підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища, проінформувати про організації, куди можна звернутися за допомогою.

14:29 20.10.2020

Акція ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!

Із метою підтримки медичних працівників у протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, розуміння важливості роботи лікаря в умовах пандемії, учні долучилися до акції «ДЯКУЮ ТОБІ, ЛІКАРЮ!»

10:56 20.10.2020

Безпека дітей в Інтернеті

Сучасні діти більшу частину вільного часу проводять в Інтернеті, де завдяки вільному доступу ознайомлюються з інформацією, яка може бути для них не тільки корисною, а й шкідливою. Також спілкуються не лише з друзями з реального життя, а і заводять нові знайомства з людьми, які можуть бути небезпечними. Саме для зменшення ризиків негативного впливу Інтернету соціальним педагогом Мариною Шелест та практичним психологом Надією Пещеровою 14 та 16 жовтня 2020 року були проведені превентивні заняття щодо безпеки дітей в Інтернеті: « # НЕ_ ВЕДУСЬ: я знаю як спілкуватись в Інтернеті» (5-6 класи), квест «Тест Білборда та кохання в Інтернеті» (7-8 класи), «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» (9 клас). 

15:50 16.10.2020

І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

   З 1 по 19 жовтня у Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2020-2021 н.р. В олімпіадах  беруть участь учнів 7 - 9 класів.

12:31 16.10.2020

З Днем працівника освіти!

Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дороги вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

18:21 02.10.2020

Виставка "Щедра осінь"

Щедра осінь знову поділилась з нами дарунками, пахучими квітами, овочами та фруктами. 25 вересня 2020 року у Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася виставка учнівських робіт з природного матеріалу «Щедра осінь». Діти мали можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію, використавши природні матеріали. Кожна поробка – це витвір мистецтва. Неначе фея-чарівниця завітала осінь у гості з казковими героями.

14:43 25.09.2020

21 вересня - Міжнародний День миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.  Щороку 21 вересня у різних куточках планети відзначається Міжнародний День миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити все можливе заради спокою на Землі.  

12:39 21.09.2020

Олімпійський тиждень

Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту в нашій школі. Цього року він пройшов у п’ятницю, 11 вересня. Мета заходів цього дня – активізація фізкультурно-масової роботи в школі, формування у дітей мотивацї до здорового способу життя. Усі учні школи взяли участь у проведенні змагань. План проведення передбачав різні спортивні заходи в залежності від вікових особливостей дітей. Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Школярі продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. День був насичений, цікавий та змістовний. Побажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя школи не обмежується одним днем, попереду ще багато спортивних досягнень!

12:54 14.09.2020

Загальношкільні батьківські збори

9 вересня 2020 року відбулися загальношкільні батьківські збори в умовах карантинних обмежень. На них виступили: директор школи Ірина Васильченко, заступник директора з ВР Любов Гаврило та інспектор ювенальної превенції Тетяна Криницька.

15:25 09.09.2020

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора