A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Михайлівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лебединської міської ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху для здобувачів освіти Михайлівського закладу загальної середньої освіти було проведено ряд заходів. Було організовано виставку малюнків, майстер клас з надання домедичної допомоги. Для здобувачів освіти 5-10 класів був проведений навчальний селфі-марафон "Дорожня грамота". Учні поглибили свої знання та вміння з дотримання правил дорожнього руху.

13:52 19.11.2021

Дистанційне навчання

У звязку з поширенням вірусу COVID-19 для здобувачів освіти нашого закладу організовано дистанційне навчання! Вчителі якісно, цікаво проводять уроки в онлайн режимі.

09:05 11.11.2021

Акція "Від серця до серця"

В рамках проведення благодійної акції "Від серця до серця" здобувачі освіти Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів збирали кошти для закупівлі медичного обладнання для немовлят. Було зібрано 345 гривень!

15:18 07.10.2021

День працівників освіти

     Учитель - це не професія! Учитель - це стан душі! З нагоди свята Дня працівників освіти в актовій залі Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів учні привітали вчителів з професійним святом! Здобувачі освіти підготували творчі номери, цікаві сценки, веселі відео! Всі отримали задоволення та зарядилися гарним настроєм!

15:05 01.10.2021

День рятувальника

"Рятувальник це не професія, це спосіб життя!" До Дня рятувальника в межах нашого закладу 22.09.2021 року відбулася зустріч з представниками ДСНС! Здобувачі освіти подивилися цікаві відео, поповнили свої знання про дії в разі виникнення небезпечної ситуації!Зустріч видалася цікавою і пізнавальною.

21:11 24.09.2021

Міжнародний день миру!

   21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру! Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність: діти ідуть до школи, дорослі на роботу, навкруги панує спокій та безтурботність. Там, де уклад суспільства міцний, безцінний дар миру може ніхто особливо й не помічати. Для багатьох людей у сучасному світі спокійне життя — це лише казкова мрія, багато дітей страждають, вони не мають сім’ї, проте в них багато горя. Для таких людей, насамперед, і існує День миру. У час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий. Сьогодні учні Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до святкування цього свята! Ми - за МИР!

20:24 21.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора