A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Михайлівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів Лебединської районної ради Сумської області

Графік проведення І етапу олімпіад

Графік

проведення І етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

у Михайлівській ЗОШ І-ІІІ ступенів у 2020-2021 н.р.

 

з/п

Предмет

Класи

Дата проведення

Час проведення

Члени комісії

1.

Українська мова

та література

7

01.10.2020 р.

1510

1555

Холоденко Н.П

Гаврило Л.М

2.

Алгебра

7

01.10.2020 р.

1510

1555

Зеленський Ю.Є

Сова Л.М.

3.

 

Біологія

 

7

 

05.10.2020 р.

1510

1555

Холоденко О.Ю.

Сільченко В.В.

4.

Геометрія

7

05.10.2020р.

1510

1555

Зеленський Ю.Є

Сова Л.М.

 

Англійська мова

8

05.10.2020 р.

1510

1555

Мордань Ю.О.

Бирюк Л.В.

5.

Українська мова

та література

8

06.10.2020р.

1510

1555

Холоденко Н.П

Гаврило Л.М

6.

 

Біологія

 

8

06.10.2020р.

1510

1555

Холоденко О.Ю.

Сільченко В.В.

7.

Алгебра

8

07.10.2020р.

1510

1555

Зеленський Ю.Є

Сова Л.М.

8.

Українська мова

та література

9

07.10.2020р.

1510

1555

Холоденко Н.П

Гаврило Л.М

9.

 

Біологія

 

9

08.10.2020р.

1510

1555

Холоденко О.Ю.

Сільченко В.В

10.

Геометрія

8

09.10.2020р.

1510

1555

Зеленський Ю.Є

Сова Л.М.

11.

Алгебра

9

12.10.2020р.

1510

1555

Зеленський Ю.Є

Сова Л.М.

12.

Історія

7

12.10.2020 р.

1510

1555

Приходько О.Л.

Бирюк Л.В.

13.

Геометрія

9

13.10.2020р.

1510

1555

Зеленський Ю.Є

Сова Л.М.

14.

Географія

7

13.10.2020 р.

1425

1510

Сагайдачна Н.М

Сільченко В.В.

15.

Трудове навчання

8

19.10.2017р.

1510

1555

Сільченко В.В. Приходько О.Л.

16.

Хімія

7

15.10.2020 р.

1510

1555

Холоденко О.Ю.

Сільченко В.В.

17.

Історія

8

15.10.2020р.

1510

1555

Приходько О.Л.

Гаврило Л.М.

18.

Історія

9

16.10.2020 р.

1510

1555

Приходько О.Л.

Гаврило Л.М

19.

Хімія

8

19.10.2020 р.

1510

1555

Холоденко О.Ю.

Сільченко В.В.

20.

Зарубіжна література

7

19.10.2020р.

1510

1555

Бирюк Л.В.

Гаврило Л.М

21.

Хімія

9

20.10.2020р.

1510

1555

Холоденко О.Ю.

Сільченко В.В.

22.

Інформатика

9

20.10.2020р.

1510

1555

Зеленський Ю.Є

Сова Л.М.

23.

Географія

8

20.10.2020р.

1425

1510

Сагайдачна Н.М

Сільченко В.В.

24.

Зарубіжна література

8

21.10.2020р.

1510

1555

Бирюк Л.В.

Холоденко Н.П.

25.

Англійська мова

9

21.10.2020р.

1510

1555

Мордань Ю.О.

Шелест М.І.

26.

Трудове навчання

7

22.10.2020р.

1510

1555

Сільченко В.В. Холоденко О.Ю.

27.

Зарубіжна література

9

22.10.2020р.

1510

1555

Бирюк Л.В.

Гаврило Л.М.

28.

Трудове навчання

9

23.10.2020р.

1510

1555

Сільченко В.В. Приходько О.Л.

               

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора